Rofi Centret - Fitnesscentret

::Login::
Brugernavn
Adgangskode

Holdoversigt
ROFI-Centret
Kirkevej 26, Rindum
6950 Ringkøbing
Tlf: 9732 2455

 
 

Holdoversigt Fitness
Vi tilbyder i øjeblikket følgende hold:

Filtrer holdoversigten:

Hold Type Ugedag Dato Klokken Instruktør Max. antal Tilmeldte Venteliste
Bike og Cirkelmandag21-10-201908:30Berit Simonsen15151
Yogamandag21-10-201915:30Lene Bukart Rasmussen14141
Bikemandag21-10-201917:00Berit Simonsen18189
Zumba Fitnessmandag21-10-201917:00Signe Bjerre Sørensen25140
Full Body Attackmandag21-10-201917:00Ulla Birkmose35160
TRXmandag21-10-201918:15Henrik Stenhøj24130
Biketirsdag22-10-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag22-10-201909:00Ulla Birkmose40110
12 uger Bootcamptirsdag22-10-201917:00Lisette AndersenLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag22-10-201918:00Skiftende18184
Abs n´Booty Attaktirsdag22-10-201919:00Dorte Sørensen2080
Bike og Cirkelonsdag23-10-201908:30Anita Stampe15153
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag23-10-201915:30Lærke Engholm2050
CrossGymonsdag23-10-201915:30Else Lauridsen2060
BodyBurnonsdag23-10-201917:00Else Lauridsen2040
Bikeonsdag23-10-201917:00Henrik Ringgaard18184
TRXonsdag23-10-201918:15Ann Holm2420
Bikeonsdag23-10-201919:30Sanne Stræde1810
MOOS (Mande hold)onsdag23-10-201919:30Henrik Stenhøj24100
Formiddags Fittorsdag24-10-201908:30Ulla Birkmose4060
Full Body Attacktorsdag24-10-201917:00Ulla Birkmose35140
12 uger Bootcamptorsdag24-10-201918:15Lisette AndersenLukket holdLukket holdLukket hold
Biketorsdag24-10-201918:30Uffe Østergaard1830
DanceFittorsdag24-10-201918:45Jette Lydersen 1840
Yogafredag25-10-201906:30Lene Bukart Rasmussen14140
Formiddags Crossfredag25-10-201908:30Berit Simonsen2010
Bikefredag25-10-201916:15Ulla Birkmose18130
Bike og Cirkelmandag28-10-201908:30Berit Simonsen15155
Yogamandag28-10-201915:30Lene Bukart Rasmussen14141
Bikemandag28-10-201915:30Ulla Birkmose1810
Bikemandag28-10-201917:00Berit Simonsen18187
Full Body Attackmandag28-10-201917:00Ulla Birkmose35130
Zumba Fitnessmandag28-10-201917:00Signe Bjerre Sørensen25130
TRXmandag28-10-201918:15Henrik Stenhøj24110
Biketirsdag29-10-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag29-10-201909:00Ulla Birkmose4080
12 uger Bootcamptirsdag29-10-201917:00Lisette AndersenLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag29-10-201918:00Skiftende18183
Abs n´Booty Attaktirsdag29-10-201919:00Dorte Sørensen2050
Bike og Cirkelonsdag30-10-201908:30Berit Simonsen15157
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag30-10-201915:30Lærke Engholm2040
CrossGymonsdag30-10-201915:30Else Lauridsen2030
Bikeonsdag30-10-201917:00Henrik Ringgaard18180
BodyBurnonsdag30-10-201917:00Else Lauridsen2010
TRXonsdag30-10-201918:15Ann Holm2410
MOOS (Mande hold)onsdag30-10-201919:30Henrik Stenhøj2490
Bikeonsdag30-10-201919:30Sanne Stræde1810
Formiddags Fittorsdag31-10-201908:30Ulla Birkmose4050
Full Body Attacktorsdag31-10-201917:00Ulla Birkmose35160
12 uger Bootcamptorsdag31-10-201918:15Lisette AndersenLukket holdLukket holdLukket hold
Biketorsdag31-10-201918:30Uffe Østergaard1840
DanceFittorsdag31-10-201918:45Jette Lydersen 1810
Yogafredag01-11-201906:30Lene Bukart Rasmussen14142
Formiddags Crossfredag01-11-201908:30Berit Simonsen2010
Bikefredag01-11-201916:15Ulla Birkmose1800
Bikefredag01-11-201916:15Ulla Birkmose1850
Weekend Bikelørdag02-11-201908:30Ulla Birkmose18120
Bike og Cirkelmandag04-11-201908:30Berit Simonsen15155
Yogamandag04-11-201915:30AflystLukket holdLukket holdLukket hold
Zumba Fitnessmandag04-11-201917:00Signe Bjerre Sørensen25100
Bikemandag04-11-201917:00Berit Simonsen18185
Full Body Attackmandag04-11-201917:00Ulla Birkmose3500
TRXmandag04-11-201918:15Henrik Stenhøj2480
Biketirsdag05-11-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag05-11-201909:00Ulla Birkmose22180
12 uger Bootcamptirsdag05-11-201917:00Lisette AndersenLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag05-11-201918:00Skiftende18184
Abs n´Booty Attaktirsdag05-11-201919:00Dorte Sørensen2050
Bike og Cirkelonsdag06-11-201908:30Berit Simonsen15156
CrossGymonsdag06-11-201915:30Else Lauridsen2010
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag06-11-201915:30Lærke Engholm2000
BodyBurnonsdag06-11-201917:00Else Lauridsen2000
Bikeonsdag06-11-201917:00Henrik Ringgaard18160
TRXonsdag06-11-201918:15Ann Holm2410
MOOS (Mande hold)onsdag06-11-201919:30Henrik Stenhøj2480
Bikeonsdag06-11-201919:30Sanne Stræde1800
Formiddags Fittorsdag07-11-201909:00Ulla Birkmose4030
Full Body Attacktorsdag07-11-201917:00Ulla Birkmose20130
12 uger Bootcamptorsdag07-11-201918:15Lisette AndersenLukket holdLukket holdLukket hold
Biketorsdag07-11-201918:30Uffe Østergaard1840
DanceFittorsdag07-11-201918:45Aflyst - pga kursus1800
Yogafredag08-11-201906:30Lene Bukart Rasmussen14143
Formiddags Crossfredag08-11-201908:30Berit Simonsen2010
Bikefredag08-11-201916:15Ulla Birkmose1800
Weekend Bikelørdag09-11-201908:30Ulla Birkmose1830
Bike og Cirkelmandag11-11-201908:30Berit Simonsen15155
Yogamandag11-11-201915:30Lene Bukart Rasmussen14143
Bikemandag11-11-201917:00Berit Simonsen18188
Zumba Fitnessmandag11-11-201917:00Skiftende2590
Full Body Attackmandag11-11-201917:00Ulla Birkmose3500
TRXmandag11-11-201918:15Henrik Stenhøj2470
Biketirsdag12-11-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag12-11-201909:00Ulla Birkmose4040
RCC Biketirsdag12-11-201918:00Skiftende18183
Abs n´Booty Attaktirsdag12-11-201919:00Dorte Sørensen2050
Bike og Cirkelonsdag13-11-201908:30Berit Simonsen15157
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag13-11-201915:30Lærke Engholm2000
CrossGymonsdag13-11-201915:30Else Lauridsen2010
Bikeonsdag13-11-201917:00Henrik Ringgaard18160
BodyBurnonsdag13-11-201917:00Else Lauridsen2000
TRXonsdag13-11-201918:15Ann Holm2410
MOOS (Mande hold)onsdag13-11-201919:30Henrik Stenhøj2480
Bikeonsdag13-11-201919:30Sanne Stræde1800
Formiddags Fittorsdag14-11-201909:00Ulla Birkmose4020
Full Body Attacktorsdag14-11-201917:00Ulla Birkmose35130
Biketorsdag14-11-201918:30Uffe Østergaard1840
DanceFittorsdag14-11-201918:45Jette Lydersen 1810
Yogafredag15-11-201906:30Lene Bukart Rasmussen14142
Formiddags Crossfredag15-11-201908:30Berit Simonsen2010
Bikefredag15-11-201916:15Ulla Birkmose1800
Weekend Bikelørdag16-11-201908:30Ulla Birkmose1830
Bike og Cirkelmandag18-11-201908:30Berit Simonsen15156
Yogamandag18-11-201915:30Lene Bukart Rasmussen14144
Full Body Attackmandag18-11-201917:00Ulla Birkmose3500
Bikemandag18-11-201917:00Berit Simonsen18186
TRXmandag18-11-201918:15Henrik Stenhøj2450
Biketirsdag19-11-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag19-11-201909:00Ulla Birkmose4050
RCC Biketirsdag19-11-201918:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
Abs n´Booty Attaktirsdag19-11-201919:00Dorte Sørensen2040
Bike og Cirkelonsdag20-11-201908:30Berit Simonsen15155
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag20-11-201915:30Lærke Engholm2000
CrossGymonsdag20-11-201915:30Else Lauridsen2000
Bikeonsdag20-11-201917:00Henrik Ringgaard18130
BodyBurnonsdag20-11-201917:00Else Lauridsen2000
TRXonsdag20-11-201918:15Ann Holm2410
Bikeonsdag20-11-201919:30Sanne Stræde1800
MOOS (Mande hold)onsdag20-11-201919:30Henrik Stenhøj2480
Formiddags Fittorsdag21-11-201909:00Ulla Birkmose4030
Full Body Attacktorsdag21-11-201917:00Ulla Birkmose35120
Biketorsdag21-11-201918:30Uffe Østergaard1830
DanceFittorsdag21-11-201918:45Aflyst - pga kursus1800
Yogafredag22-11-201906:30Lene Bukart Rasmussen14144
Formiddags Crossfredag22-11-201908:30Berit Simonsen2010
Bike og Cirkelmandag25-11-201908:30Berit Simonsen15157
Yogamandag25-11-201915:30Lene Bukart Rasmussen14144
Full Body Attackmandag25-11-201917:00Ulla Birkmose3500
Bikemandag25-11-201917:00Berit Simonsen18186
TRXmandag25-11-201918:15Henrik Stenhøj2460
Biketirsdag26-11-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag26-11-201909:00Ulla Birkmose4050
RCC Biketirsdag26-11-201918:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
Abs n´Booty Attaktirsdag26-11-201919:00Dorte Sørensen2060
Bike og Cirkelonsdag27-11-201908:30Berit Simonsen15157
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag27-11-201915:30Lærke Engholm2000
CrossGymonsdag27-11-201915:30Else Lauridsen2000
Bikeonsdag27-11-201917:00Henrik Ringgaard18140
BodyBurnonsdag27-11-201917:00Else Lauridsen2000
TRXonsdag27-11-201918:15Ann Holm2410
MOOS (Mande hold)onsdag27-11-201919:30Henrik Stenhøj2480
Bikeonsdag27-11-201919:30Sanne Stræde1800
Formiddags Fittorsdag28-11-201909:00Ulla Birkmose4030
Full Body Attacktorsdag28-11-201917:00Ulla Birkmose35140
Biketorsdag28-11-201918:30Uffe Østergaard1830
DanceFittorsdag28-11-201918:45Jette Lydersen 1810
Yogafredag29-11-201906:30Lene Bukart Rasmussen14143
Formiddags Crossfredag29-11-201908:30Berit Simonsen2010
Yogamandag02-12-201915:30Lene Bukart Rasmussen1420
Full Body Attackmandag02-12-201917:00Ulla Birkmose3500
Bikemandag02-12-201917:00Berit Simonsen1850
TRXmandag02-12-201918:15Henrik Stenhøj2400
Biketirsdag03-12-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag03-12-201909:00Ulla Birkmose4000
RCC Biketirsdag03-12-201918:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
CrossGymonsdag04-12-201915:30Else Lauridsen2000
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag04-12-201915:30Lærke Engholm2000
Bikeonsdag04-12-201917:00Henrik Ringgaard1820
BodyBurnonsdag04-12-201917:00Else Lauridsen2000
TRXonsdag04-12-201918:15Ann Holm2400
MOOS (Mande hold)onsdag04-12-201919:30Henrik Stenhøj2420
Bikeonsdag04-12-201919:30Sanne Stræde1800
Formiddags Fittorsdag05-12-201909:00Ulla Birkmose4000
Full Body Attacktorsdag05-12-201917:00Aflyst - pga kursusLukket holdLukket holdLukket hold
Biketorsdag05-12-201918:30Uffe Østergaard1830
Biketorsdag05-12-201918:30Uffe Østergaard1800
Yogafredag06-12-201906:30Lene Bukart Rasmussen1410
Formiddags Crossfredag06-12-201908:30Berit Simonsen2010
Yogamandag09-12-201915:30Lene Bukart Rasmussen1420
Full Body Attackmandag09-12-201917:00Ulla Birkmose3500
Bikemandag09-12-201917:00Berit Simonsen1850
TRXmandag09-12-201918:15Henrik Stenhøj2400
Biketirsdag10-12-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag10-12-201909:00Ulla Birkmose4000
RCC Biketirsdag10-12-201918:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag11-12-201915:30Lærke Engholm2000
CrossGymonsdag11-12-201915:30Else Lauridsen2000
Bikeonsdag11-12-201917:00Henrik Ringgaard1820
BodyBurnonsdag11-12-201917:00Else Lauridsen2000
TRXonsdag11-12-201918:15Ann Holm2400
Bikeonsdag11-12-201919:30Sanne Stræde1800
Formiddags Fittorsdag12-12-201909:00Ulla Birkmose4000
Full Body Attacktorsdag12-12-201917:00Ulla Birkmose3500
Biketorsdag12-12-201918:30Uffe Østergaard1800
Yogafredag13-12-201906:30Lene Bukart Rasmussen1410
Formiddags Crossfredag13-12-201908:30Berit Simonsen2010
Bikefredag13-12-201916:15Ulla Birkmose1800
Weekend Bikelørdag14-12-201908:30Ulla Birkmose1810
Yogamandag16-12-201915:30Lene Bukart Rasmussen1420
Full Body Attackmandag16-12-201917:00Ulla Birkmose3500
Bikemandag16-12-201917:00Berit Simonsen1840
TRXmandag16-12-201918:15Henrik Stenhøj2400
Biketirsdag17-12-201906:00Louise Grønberg1810
Formiddags Fittirsdag17-12-201909:00Ulla Birkmose4000
RCC Biketirsdag17-12-201918:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
Step, Styrke og Dans 5.-9. klasseonsdag18-12-201915:30Lærke Engholm2000
CrossGymonsdag18-12-201915:30Else Lauridsen2000
BodyBurnonsdag18-12-201917:00Else Lauridsen2000
Bikeonsdag18-12-201917:00Henrik Ringgaard1820
TRXonsdag18-12-201918:15Ann Holm2400
Bikeonsdag18-12-201919:30Sanne Stræde1800
Formiddags Fittorsdag19-12-201909:00Ulla Birkmose4000
Full Body Attacktorsdag19-12-201917:00Ulla Birkmose3500
Biketorsdag19-12-201918:30Uffe Østergaard1800
Yogafredag20-12-201906:30Lene Bukart Rasmussen1410
Formiddags Crossfredag20-12-201908:30Berit Simonsen2010
Bikefredag20-12-201916:15Ulla Birkmose1800
Weekend Bikelørdag21-12-201908:30Ulla Birkmose1820
RCC Biketirsdag07-01-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag14-01-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag21-01-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag28-01-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag04-02-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag11-02-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag18-02-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag25-02-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag03-03-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag10-03-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold
RCC Biketirsdag17-03-202018:00SkiftendeLukket holdLukket holdLukket hold