Rofi Centret - Fitnesscentret

::Login::
Brugernavn
Adgangskode

Holdoversigt
ROFI-Centret
Kirkevej 26, Rindum
6950 Ringkøbing
Tlf: 9732 2455

 
 

Holdoversigt Fitness
Vi tilbyder i øjeblikket følgende hold:

Filtrer holdoversigten:

Hold Type Ugedag Dato Klokken Instruktør Max. antal Tilmeldte Venteliste
Spin og cirkeltorsdag20-09-201806:30Mette Palnov1230
Yogaflowtorsdag20-09-201808:00Mette Palnov15152
Formiddags Fittorsdag20-09-201809:00Ulla Birkmose35240
Full Body Attacktorsdag20-09-201817:00Ulla Birkmose35160
Steptorsdag20-09-201818:15Tove Midtgaard2230
Spinningtorsdag20-09-201819:30Ulla Birkmose2540
MOOStorsdag20-09-201819:30Henrik Stenhøj2200
Full Body Attacklørdag22-09-201808:30Mona From3550
Spin og cirkelmandag24-09-201808:30Ulla Birkmose12120
Spinningmandag24-09-201817:00Ann Holm25160
Full Body Attackmandag24-09-201817:00Ulla Birkmose35290
TRXmandag24-09-201818:15Henrik Stenhøj22130
Formiddags Fittirsdag25-09-201809:00Ulla Birkmose3540
MyYogatirsdag25-09-201817:30Aflyst1530
Yogaflowtirsdag25-09-201818:30Aflyst1510
MyYogaonsdag26-09-201807:30Mette Palnov1550
Spin og cirkelonsdag26-09-201808:30Ulla Birkmose12120
Spinningonsdag26-09-201817:00Henrik Ringgaard25120
TRXonsdag26-09-201818:15Ann Holm2240
Spin og cirkelonsdag26-09-201819:30Louise Nielsen1460
X-fitonsdag26-09-201819:30Henrik Stenhøj2210
Spin og cirkeltorsdag27-09-201806:30Mette Palnov1220
Yogaflowtorsdag27-09-201808:00Mette Palnov15110
Formiddags Fittorsdag27-09-201809:00Mette Palnov3560
Full Body Attacktorsdag27-09-201817:00Ulla Birkmose35220
Steptorsdag27-09-201818:15Tove Midtgaard2220
DanceFittorsdag27-09-201818:30Jette Lydersen 1590
Spinningtorsdag27-09-201819:30Claus Kvist2510
MOOStorsdag27-09-201819:30Henrik Stenhøj2210
Spin og cirkelmandag01-10-201808:30Berit Simonsen12120
Spinningmandag01-10-201817:00Berit Simonsen25180
Full Body Attackmandag01-10-201817:00Ulla Birkmose35280
TRXmandag01-10-201818:15Henrik Stenhøj22100
Formiddags Fittirsdag02-10-201809:00Ulla Birkmose3530
MyYogatirsdag02-10-201817:30Mette Palnov1560
Yogaflowtirsdag02-10-201818:30Mette Palnov1550
MyYogaonsdag03-10-201807:30Mette Palnov1510
Spin og cirkelonsdag03-10-201808:30Berit Simonsen12123
Spinningonsdag03-10-201817:00Henrik Ringgaard25130
TRXonsdag03-10-201818:15Ann Holm2250
Spin og cirkelonsdag03-10-201819:30Louise Nielsen1410
X-fitonsdag03-10-201819:30Henrik Stenhøj2210
Spin og cirkeltorsdag04-10-201806:30Mette Palnov1210
Yogaflowtorsdag04-10-201808:00Mette Palnov1590
Formiddags Fittorsdag04-10-201809:00Mette Palnov3530
Full Body Attacktorsdag04-10-201817:00Ulla Birkmose35210
Steptorsdag04-10-201818:15Tove Midtgaard2220
DanceFittorsdag04-10-201818:30Jette Lydersen 1570
Spinningtorsdag04-10-201819:30Claus Kvist2520
MOOStorsdag04-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Full Body Attacklørdag06-10-201808:30Mona From3550
Spin og cirkelmandag08-10-201808:30Berit Simonsen12110
Full Body Attackmandag08-10-201817:00Ulla Birkmose35260
Spinningmandag08-10-201817:00Berit Simonsen25160
TRXmandag08-10-201818:15Henrik Stenhøj2290
Formiddags Fittirsdag09-10-201809:00Ulla Birkmose3520
MyYogatirsdag09-10-201817:30Mette Palnov1550
Yogaflowtirsdag09-10-201818:30Mette Palnov1540
MyYogaonsdag10-10-201807:30Mette Palnov1500
Spin og cirkelonsdag10-10-201808:30Berit Simonsen12123
Spinningonsdag10-10-201817:00Henrik Ringgaard25120
TRXonsdag10-10-201818:15Ann Holm2240
Spin og cirkelonsdag10-10-201819:30Louise Nielsen1420
X-fitonsdag10-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Spin og cirkeltorsdag11-10-201806:30Mette Palnov1210
Yogaflowtorsdag11-10-201808:00Mette Palnov1590
Formiddags Fittorsdag11-10-201809:00Mette Palnov3530
Full Body Attacktorsdag11-10-201817:00Ulla Birkmose35160
Steptorsdag11-10-201818:15Tove Midtgaard2210
DanceFittorsdag11-10-201818:30Jette Lydersen 1540
MOOStorsdag11-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Spinningtorsdag11-10-201819:30Claus Kvist2520
Spin og cirkelmandag15-10-201808:30Berit Simonsen12110
Spinningmandag15-10-201817:00Berit Simonsen25150
Full Body Attackmandag15-10-201817:00Skiftende35250
TRXmandag15-10-201818:15Henrik Stenhøj2270
MyYogatirsdag16-10-201817:30Mette Palnov1540
Yogaflowtirsdag16-10-201818:30Mette Palnov1530
MyYogaonsdag17-10-201807:30Mette Palnov1500
Spin og cirkelonsdag17-10-201808:30Berit Simonsen12123
Spinningonsdag17-10-201817:00Henrik Ringgaard25110
TRXonsdag17-10-201818:15Ann Holm2250
Spin og cirkelonsdag17-10-201819:30Louise Nielsen1410
X-fitonsdag17-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Spin og cirkeltorsdag18-10-201806:30Mette Palnov1210
Yogaflowtorsdag18-10-201808:00Mette Palnov1580
Formiddags Fittorsdag18-10-201809:00Skiftende3510
Full Body Attacktorsdag18-10-201817:00Skiftende35180
Steptorsdag18-10-201818:15Tove Midtgaard2220
MOOStorsdag18-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Spinningtorsdag18-10-201819:30Claus Kvist2510
Full Body Attacklørdag20-10-201808:30Mona From3540
Spin og cirkelmandag22-10-201808:30Berit Simonsen12122
Full Body Attackmandag22-10-201817:00Ulla Birkmose35250
Spinningmandag22-10-201817:00Berit Simonsen25150
TRXmandag22-10-201818:15Henrik Stenhøj2260
Formiddags Fittirsdag23-10-201809:00Ulla Birkmose3500
MyYogatirsdag23-10-201817:30Mette Palnov1540
Yogaflowtirsdag23-10-201818:30Mette Palnov1520
MyYogaonsdag24-10-201807:30Mette Palnov1510
Spin og cirkelonsdag24-10-201808:30Berit Simonsen12125
Spinningonsdag24-10-201817:00Henrik Ringgaard25100
TRXonsdag24-10-201818:15Ann Holm2250
Spin og cirkelonsdag24-10-201819:30Louise Nielsen1430
X-fitonsdag24-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Spin og cirkeltorsdag25-10-201806:30Mette Palnov1210
Yogaflowtorsdag25-10-201808:00Mette Palnov1590
Formiddags Fittorsdag25-10-201809:00Mette Palnov3530
Full Body Attacktorsdag25-10-201817:00Ulla Birkmose35180
Steptorsdag25-10-201818:15Tove Midtgaard2220
Spinningtorsdag25-10-201819:30Claus Kvist2520
MOOStorsdag25-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Spin og cirkelmandag29-10-201808:30Berit Simonsen12121
Full Body Attackmandag29-10-201817:00Ulla Birkmose35250
Spinningmandag29-10-201817:00Berit Simonsen25150
TRXmandag29-10-201818:15Henrik Stenhøj2250
Formiddags Fittirsdag30-10-201809:00Ulla Birkmose3500
MyYogatirsdag30-10-201817:30Mette Palnov1540
Yogaflowtirsdag30-10-201818:30Mette Palnov1520
Spin og cirkelonsdag31-10-201808:30Berit Simonsen12125
Spinningonsdag31-10-201817:00Henrik Ringgaard25120
X-fitonsdag31-10-201819:30Henrik Stenhøj2200
Spin og cirkelonsdag31-10-201819:30Louise Nielsen1410
Spin og cirkeltorsdag01-11-201806:30Mette Palnov1210
Yogaflowtorsdag01-11-201808:00Mette Palnov1580
Formiddags Fittorsdag01-11-201809:00Mette Palnov3540
Full Body Attacktorsdag01-11-201817:00Ulla Birkmose35170
Steptorsdag01-11-201818:15Tove Midtgaard2220
Spinningtorsdag01-11-201819:30Claus Kvist2510
MOOStorsdag01-11-201819:30Henrik Stenhøj2200
Full Body Attacklørdag03-11-201808:30Mona From3530
MOOStorsdag08-11-201819:30Henrik Stenhøj2200
MOOStorsdag15-11-201819:30Henrik Stenhøj2200
MOOStorsdag22-11-201819:30Henrik Stenhøj2200
MOOStorsdag29-11-201819:30Henrik Stenhøj2200
MOOStorsdag06-12-201819:30Henrik Stenhøj2200